SYMPATIK ClimaSolution

Vymysleli jsme
Řídíme se zásadami udržitelného rozvoje a víme, že až 25% celosvětových emisí CO2 se produkuje při ochlazování či naopak vytápění budov. SYMPATIK® ClimaSolution využívá libovolné zdroje odpadního tepla nebo energii z obnovitelných zdrojů. Je to komfortní a chytré řešení.


Pro koho

SYMPATIK® ClimaSolution je určen pro rodinné i bytové domy, stejně jako pro administrativní budovy a další objekty vyžadující komfortní tepelné prostředí při maximální šetrnosti k životnímu prostředí.


Hlavní výhody

  • SYMPATIK® ClimaSolution umožňuje komfortní vytápění a chlazení, aniž by bylo poškozováno životní prostředí. Spotřeba elektrické energie pro výrobu chladu je 1000 x nižší, než při použití kompresorového chlazení.
  • SYMPATIK® ClimaSolution je soustava, která umožní propojení několika zdrojů energie a jejich inteligentní řízení. V každém okamžiku tak technologie pracuje s nejlevnějším zdrojem.
  • SYMPATIK® ClimaSolution využívá patentovanou technologii třístupňové absorpce pro výrobu chladu z tepelné energie získávané z těchto zdrojů.
  • SYMPATIK® ClimaSolution Vám zajistí nezávislost na změnách cen energií a zároveň snížíte náklady na energie.

VÝROBKY A KOMPONENTY