Ocenění – Projekt roku

Naše společnost SYSTHERM s.r.o. obdržela od Teplárenského sdružení ČR ocenění „Projekt roku“ za realizaci díla „Využití tepla obnovitelných zdrojů v Přešticích“, a to v kategorii Rozvoj a využití KVET a obnovitelných zdrojů energie.

Od roku 2002 získalo toto prestižní ocenění již 60 teplárenských projektů. Tradiční vyhlášení výsledků 17. ročníku Projektů roku proběhlo při slavnostním večeru Dnů teplárenství a energetiky v Hradci Králové. Do užší nominace bylo v 5 kategoriích vybráno 16 nejzajímavějších projektů. V dosavadní historii soutěže zatím nejvíce ocenění Projekt roku získala Veolia Energie ČR (9), následována společnostmi skupiny MVV Energie CZ (7), skupinou ČEZ (6) a Plzeňskou teplárenskou (5 ocenění).

Ceny vítězným Projektům roku v pěti soutěžních kategoriích předal předseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR Tomáš Drápela, který uvedl: „Teplárenství prožívá složité období, tím více je potřeba ocenit ty, kteří dokážou dotáhnout do konce nové projekty a posouvat obor dopředu. Neštěstí jich není vůbec málo. Mám také velkou radost z inovací ve vztahu k zákazníkům, bez nich je rozvoj teplárenství nemyslitelný.“