Topenář/instalatér – výroba předávacích stanic

Základní požadavky:
Vyučen v oboru topenář/instalatér/potrubář/strojní zámečník/mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízeních, případně dalších příbuzných oborů.
Bezúhonnost, svědomitost, odpovědnost, schopnost práce v týmu.

Nabízíme:
Spravedlivé odměňování na základě odvedené práce, a to na základě hodinové mzdy dané produktivitou každého zaměstnance.
Spravedlivé odměňování je dáno výstupem počtu výrobních hodin z návrhu sestavy ve 3D.
Jednosměnný provoz.
Možnost zvyšování kvalifikace ve firemním projektu UNIVERZITA SYSTHERM.

BENEFITY

Popis pozice:
Každý pracovník při výrobě předávacích stanic pracuje pouze na své zakázce, podkladem pro výrobu jsou podrobné výkresy ve 3D. Každé pracoviště je vybaveno PC, na který jsou výrobní výkresy pracovníkům zasílány. Díky tomu, že výrobní výkresy jsou v prostředí 3D, má pracovník k dispozici veškeré rozměry, pohledy, montážní návody jednotlivých komponentů a další informace pro kvalitní výrobu.

Pro nové pracovníky je připraven „Program přípravy“, ve kterém jsou pracovníci zaškolováni na jednotlivé pracovní postupy a to pod dohledem zkušených odborníků. Program přípravy je pak ukončen Státní zkouškou svařování pro metodu TIG.

Společnost SYSTHERM s.r.o. vyrábí předávací stanice tepla pro komunální energetiku a systémy předávání tepla pro průmysl pod názvem SYMPATIK. Ročně vyrobí ca 3 000 modulů různých technologií. Jedinečností SYSTHERM je výroba v zákaznickém řešení, tj. každý výrobek je originálem a splňuje technické parametry a stavební rozměry dané zákazníkem.  Tudíž se nejedná o sériovou výrobu, ale o výrobu originální tlakové sestavy.

V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu
personalni@systherm.com.