Projektant technických zařízení budov

Základní požadavky:
Vzdělání – VŠ nebo SŠ, technického zaměření.
Znalost práce v ACAD.
Zájem o nové technologie a komponenty.
Komunikace v AJ.
Vhodné pro absolventy.
Možnost zvyšování kvalifikace ve firemním projektu UNIVERZITA SYSTHERM.
Bezúhonnost, svědomitost, odpovědnost, schopnost práce v týmu.

Nabízíme:
Spravedlivé odměňování v podílové mzdě, a to na základě předaných projektových dokumentací.
Tato pozice umožňuje využívání systému zaměstnaneckého vztahu formou home-office.
Pro aktivní zaměstnance je připraven i profesní růst na pozici vedoucích jednotlivých středisek projekčních oborů, případně hlavních inženýrů projektů.
Možnost zvyšování kvalifikace ve firemním projektu UNIVERZITA SYSTHERM.

BENEFITY 

Popis pozice:
Nabízíme zaměstnání na pozici projektanta technických zařízení budov. Tato pozice je vhodná pro již zkušené projektanty v oboru ústředního vytápění, zdravotní instalace nebo vzduchotechniky. Je však vhodná i pro absolventy, kteří si jako odbornou profesi vybrali projektování. Pro tyto absolventy je připraven Program přípravy, který je veden zkušeným projektantem – mentorem. V Programu přípravy je stanovena dostatečná časová osa pro zaškolení s dílčími termíny pro osvojení dané problematiky (hydraulika, návrh čerpadel, ventilů, výměníků, atd.).

Pozice projektanta TZB je práce v týmu projekčního ateliéru SYSTHERM, který zaměstnává 12 kmenových projektantů. Ateliér je odborně na výši a má projektanty v profesích mimo TZB – architekta, pozemní stavby, statika, projektanta elektro, specialistu na tepelnou techniku stavebních konstrukcí a energetického specialistu.

Na základě získaných zkušeností pak projektant je postupně zapracováván a na základě získaných zkušeností jsou mu přidělovány různé typy odbornosti zakázek.

Projektant technických zařízení budov pak navrhuje předávací stanice, plynové kotelny, rozvody tepla a chladu, vzduchotechnické sestavy.

Jako podporu pro návrh projektů TZB využívá jednak firemní SW HESCOpro, HESCOgas, HESCOnet a nebo SW PROTECH či KROS.

Nespornou výhodou a získávání zkušeností při návrhu jednotlivých projektů je zpětná vazba od manažerů staveb o případných neshodách. Projekční ateliér zpracovává realizační projektovou dokumentaci v převážné míře pro realizace SYSTHERM.

V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu
personalni@systherm.com.