Elektrikář/instalace řídicích systémů

Základní požadavky:
Vyučen v oboru elektrikář/mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízeních, případně dalších příbuzných oborů.
Bezúhonnost, svědomitost, odpovědnost, schopnost práce v týmu.

Nabízíme:

Spravedlivé odměňování na základě odvedené práce, a to na základě hodinové mzdy dané produktivitou každého zaměstnance.
Spravedlivé odměňování je dáno výstupem počtu výrobních hodin z projektové dokumentace elektroinstalace.
Jednosměnný provoz.
Možnost zvyšování kvalifikace ve firemním projektu UNIVERZITA SYSTHERM.
Pro aktivní zaměstnance je připraven i profesní růst na pozici servisního technika, projektanta M a R, popřípadě mistra realizací.

BENEFITY

Popis pozice:
Převážná většina zákazníků využívá nabídky na komplexní dodávku, a to včetně elektroinstalace a řídicího systému. Naši elektrikáři vyrábí na základě projektové dokumentace zpracované ve středisku MaR elektrorozvaděče, které se následně osadí do technologií SYMPATIK a propojí s jednotlivými akčními el. prvky. Po ukončení montáže je proveden test zapojení a funkčnosti.

Pro nové pracovníky je připraven „Program přípravy“, ve kterém jsou pracovníci zaškolováni na jednotlivé pracovní postupy a to pod dohledem zkušených odborníků. Program přípravy je pak ukončen zkouškou a obdržením §6 vyhlášky 50.

Společnost SYSTHERM s.r.o. vyrábí předávací stanice pro komunální energetiku a systémy předávání tepla pro průmysl pod názvem SYMPATIK. Ročně vyrobí ca 3 000 modulů různých technologií. Jedinečností SYSTHERM je výroba v zákaznickém řešení, tj. každý výrobek je originálem a splňuje technické parametry a stavební rozměry dané zákazníkem.  Tudíž se nejedná o sériovou výrobu, ale o výrobu originální tlakové sestavy.

V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu
personalni@systherm.com.