Vedoucí Závodu 01

Základní požadavky:
Vzdělání – VŠ nebo SŠ, technického zaměření.
Dodržování technologických postupů certifikované výroby dle PED 2014/68/EU.
Bezúhonnost, svědomitost, odpovědnost, schopnost práce v týmu.

Nabízíme:

Spravedlivé odměňování na základě plnění plánu výroby, který vychází z výpočtu průměrné produktivity Závodů.
Jednosměnný provoz.
Možnost zvyšování kvalifikace ve firemním projektu UNIVERZITA SYSTHERM.

BENEFITY 

Popis pozice:

Vedoucí Závodu 01 – tlakových sestav SYMPATIK, řídí výrobu ve výrobním závodě v Plzni a v dalších dvou pobočných závodech. Jeho úkolem je řízení ca 70 výrobních pracovníků, plánování postupu jednotlivých dílčích výrobních procesů a počtu výrobních hodin v jednotlivých týdnech s koordinátorem výroby. Spadají pod něj střediska topenářů, elektrikářů, výroby el. rozvaděčů, nerezových svařenců, natěračů, izolatérů a expedice.

Řízení tohoto Závodu usnadňuje jednak sofistikovaný firemní SW TRACK pro plánování, kontrolu a plnění jednotlivých procesů, a dále pak kvalifikovaný tým jednotlivých výrobních pracovníků, kteří jsou zaškolení na jednotlivé technologické postupy výroby, jsou samostatní a chápou týmovou práci. Každý pracovník při výrobě předávacích stanic pracuje pouze na své zakázce, podkladem pro výrobu jsou podrobné výkresy ve 3D. Každé pracoviště je vybaveno PC, na který jsou výrobní výkresy pracovníkům zasílány. Díky tomu, že výrobní výkresy jsou v prostředí 3D, má pracovník k dispozici veškeré rozměry, pohledy, montážní návody jednotlivých komponentů a další informace pro kvalitní výrobu.

Společnost SYSTHERM s.r.o. vyrábí předávací stanice pro komunální energetiku a systémy předávání tepla pro průmysl pod názvem SYMPATIK. Ročně vyrobí ca 3 000 modulů různých technologií. Jedinečností SYSTHERM je výroba v zákaznickém řešení, tj. každý výrobek je originálem a splňuje technické parametry a stavební rozměry dané zákazníkem.  Tudíž se nejedná o sériovou výrobu, ale o výrobu originální tlakové sestavy.

V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu
personalni@systherm.com.