Vedoucí Skladového hospodářství

Základní požadavky:
Vzdělání – SŠ nebo VŠ, technického zaměření.
Znalost komponentů tepelné techniky výhodou. Bezúhonnost, svědomitost, odpovědnost, schopnost práce v týmu.

Nabízíme:
Spravedlivé odměňování na základě objemu, příjmu a vyskladnění materiálu do výroby.
Jednosměnný provoz.
Možnost zvyšování kvalifikace ve firemním projektu UNIVERZITA SYSTHERM.

BENEFITY

Popis pozice:
Vedoucí Skladového hospodářství ve výrobním závodě v Plzni zajišťuje kompletaci jednotlivých komponentů pro výrobu tlakových sestav SYMPATIK. Jeho úkolem je řízení 4 skladníků a jedné administrativní pracovnice, a to na základě podkladů zpracovaných vedoucím Logistického centra nebo administrativní pracovnicí skladu.

Organizaci Skladového hospodářství usnadňuje jednak sofistikovaný firemní SW TRACK pro plánování, kontrolu a plnění jednotlivých procesů, a dále pak kvalifikovaný tým skladníků. Administrativní činnost spojenou s dodacími, přepravními a průvodními listy komponentů zajišťuje administrativní pracovnice.

Společnost SYSTHERM s.r.o. vyrábí předávací stanice pro komunální energetiku a systémy předávání tepla pro průmysl pod názvem SYMPATIK. Ročně vyrobí ca 3 000 modulů různých technologií. Jedinečností SYSTHERM je výroba v zákaznickém řešení, tj. každý výrobek je originálem a splňuje technické parametry a stavební rozměry dané zákazníkem.  Tudíž se nejedná o sériovou výrobu, ale o výrobu originální tlakové sestavy.

V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu
personalni@systherm.com.