Programátor řídicích systémů

Základní požadavky:
Vzdělání – VŠ nebo SŠ, technického zaměření.
Zájem o nové technologie a vývoj nových aplikací s cílem zajištění bezpečného a ekonomického provozu výrobku SYMPATIK.
Komunikace v AJ.
Vhodné pro absolventy.
Bezúhonnost, svědomitost, odpovědnost, schopnost práce v týmu .

Nabízíme:
Spravedlivé odměňování v podílové mzdě, a to na základě zpracovaných software.
Pro aktivní zaměstnance je připraven i profesní růst s možností zahraničních stáží a projektů.
Tato pozice umožňuje využívání systému zaměstnaneckého vztahu formou home-office.
Možnost zvyšování kvalifikace ve firemním projektu UNIVERZITA SYSTHERM.

BENEFITY 

Popis pozice:
Programátor řídicích systémů navrhuje pro dané předávací stanice nebo průmyslové aplikace řídicí software.  Při návrhu projektu komunikuje s projektantem technologie a projektantem měření a regulace. V převážné části vytváří software pro regulátory v technologii SIEMENS. Pro naše zahraniční partnery jsou to pak software pro technologie regulátorů používané v dané lokalitě.

Opakované software pro technologie předávacích stanic komunální energetiky jsou již automaticky generovány pro firemní softwarový řetězec HESCOpro – TRACKflex – TRACKnalpe – SAPRO.

Tato pozice programátora je vhodná i pro absolventy, kterým je pak připraven Program přípravy, který je veden zkušeným programátorem – mentorem. V Programu přípravy je stanovena dostatečná časová osa pro zaškolení s dílčími termíny pro osvojení dané problematiky návrhů softwarů.

Nespornou výhodou a získávání zkušeností při návrhu jednotlivých software daných projektů je zpětná vazba od servisních techniků při zprovozňování technologií SYMPATIK. Případné úpravy software jsou prováděny formou dálkového přístupu ze sídla společnosti.

Společnost SYSTHERM s.r.o. vyrábí předávací stanice pro komunální energetiku a systémy předávání tepla pro průmysl pod názvem SYMPATIK. Ročně vyrobí ca 3 000 modulů různých technologií. Jedinečností SYSTHERM je výroba v zákaznickém řešení, tj. každý výrobek je originálem a splňuje technické parametry a stavební rozměry dané zákazníkem.  Tudíž se nejedná o sériovou výrobu, ale o výrobu originální tlakové sestavy.

V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu
personalni@systherm.com.