Přípravář výroby SYMPATIK

Základní požadavky:

Vzdělání – VŠ nebo SŠ, technického zaměření.
Znalost práce v ACAD, nebo jiném CADovském programu.
Vhodné pro absolventy.
Bezúhonnost, svědomitost, odpovědnost, schopnost práce v týmu, samostatnost, technické myšlení, časová flexibilita.

Nabízíme:

Spravedlivé odměňování v podílové mzdě, a to na základě předaných a schválených výrobních výkresů.
Jednosměnný provoz.
Možnost zvyšování kvalifikace ve firemním projektu UNIVERZITA SYSTHERM.

BENEFITY

Popis pozice:

Přípravář výroby zajišťuje zpracování návrhu projektantů tlakových sestav do modelu ve 3D, ze kterého jsou pak generovány detailní výrobní výkresy. Jeho úkolem je rovněž zaslání modelu ve 3D zákazníkovi, který odsouhlasuje jeho rozměrové a servisní požadavky na daný výrobek SYMPATIK. Vzhledem k tomu, že se jedná o zákaznické řešení, pak je jeho práce zajímavá, neboť vymýšlí, aby každý výrobek byl kompaktním řešením, ale s podmínkou snadného servisu.

Přípravář výroby rovněž zpracovává návrhy některých dílů, které se pak tisknou na 3D tiskárnách ve středisku 3D.

Společnost SYSTHERM s.r.o. vyrábí předávací stanice pro komunální energetiku a systémy předávání tepla pro průmysl pod názvem SYMPATIK. Ročně vyrobí ca 3 000 modulů různých technologií. Jedinečností SYSTHERM je výroba v zákaznickém řešení, tj. každý výrobek je originálem a splňuje technické parametry a stavební rozměry dané zákazníkem.  Tudíž se nejedná o sériovou výrobu, ale o výrobu originální tlakové sestavy.

V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu
personalni@systherm.com.