Projektant elektroinstalace a měření a regulace – AJ

Základní požadavky:
Vzdělání – VŠ nebo SŠ, technického zaměření.
Znalost práce v ACAD.
Zájem o nové technologie a vývoj nových konstrukcí a komponentů s cílem zajištění bezpečného a ekonomického provozu výrobku SYMPATIK.
Komunikace v AJ.
Vhodné pro absolventy.
Bezúhonnost, svědomitost, odpovědnost, schopnost práce v týmu.

Nabízíme:
Spravedlivé odměňování v podílové mzdě, a to na základě předaných projektových dokumentací.
Tato pozice umožňuje využívání systému zaměstnaneckého vztahu formou home-office.
Pro aktivní zaměstnance je připraven i profesní růst s možností zahraničních stáží a projektů.
Možnost zvyšování kvalifikace ve firemním projektu UNIVERZITA SYSTHERM.

BENEFITY 

Popis pozice:
Projektant řídicích systémů navrhuje pro dané předávací stanice nebo průmyslové aplikace elektrorozvaděč s řídicím systémem. Při návrhu projektu komunikuje s projektantem technologie. Projektová dokumentace je vytvářená ve speciální aplikaci SW EPLAN, která byla pro SYSTHERM speciálně vyvinuta.

Opakované projekty pro technologie předávacích stanic komunální energetiky jsou již automaticky generovány ve firemním softwarovém řetězci HESCOpro – TRACKflex – TRACKnalpe – TRACKkezav.

Tato pozice projektanta elektroinstalace a měření a regulace je vhodná i pro absolventy, kterým je pak připraven “Program přípravy”, který je veden zkušeným projektantem – mentorem. V “Programu přípravy” je stanovena dostatečná časová osa pro zaškolení s dílčími termíny pro osvojení dané problematiky projektů řídicích systémů.

Nespornou výhodou a získávání zkušeností při návrhu předávacích stanic je denní kontakt s výrobním závodem a účast při výstupní kontrole v době expedice.

Společnost SYSTHERM s.r.o. vyrábí předávací stanice pro komunální energetiku a systémy předávání tepla pro průmysl pod názvem SYMPATIK. Ročně vyrobí ca 3 000 modulů různých technologií. Jedinečností SYSTHERM je výroba v zákaznickém řešení, tj. každý výrobek je originálem a splňuje technické parametry a stavební rozměry dané zákazníkem.  Tudíž se nejedná o sériovou výrobu, ale o výrobu originální tlakové sestavy.

V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu
personalni@systherm.com.